Galerie Praha odhaluje krásy umění

1    Zprávy  admin
Galerie Praha odhaluje krásy umění
07 Bře
7:56

Za umění lze v dnešní době považovat různé věci a u každého z nás jde o silně subjektivní záležitost a pohled na věc. Galerie Praha však přináší výběr, který dokáže v každém vyvolat pocity a nálady. A o to v umění přeci jde. Něco svým dílem sdělit, předat jím nějaký pocit či náladu. Zaujmout pozorovatele a donutit ho se nad dílem zamyslet.

Galerie Praha
Galerie Praha

Galerie Praha

Většina významných umělců se slávy a uznání dočkala až na sklonku svého života nebo dokonce až po své smrti. Galerie Praha tak nabízí určitý časosběrný pohled na umění a umělce. Umělecká díla nová i stará, umělci zkušení a uznávaní, ale také noví, neokoukaní se svěžími myšlenkami. To vše se snoubí a návštěvníka dokáže nasměrovat přesně podle jeho chuti. Nezáleží tak na tom jestli chcete obdivovat zručnost a um klasiků nebo se chcete zrovna nechat vtáhnout do snového světa rozličných tvarů a vrstev od nějakého modernisty. Galerie Praha nabídne zážitek oběma skupinám plnými doušky.

Podstata v popředí

Jako návštěvník nemusíte umění rozumět na úrovni vystudovaného profesora historie umění, jde jen o to, přijít s otevřenou myslí a vybrat si ten směr na který máte zrovna náladu. Galerie Praha vás tím dalším provede. Vypíchne pro vás to nejzajímavější z umění a naservíruje to přímo před vás. A je přímo symbolické, že člověk něco příjemného rád ochutnává. Vstřebává vjemy, pozoruje, přemýšlí o věcech. Rád si tvoří vlastní obraz věcí okolo. Jako návštěvník může nahlédnout skrz jeho dílo do mysli umělce a konfrontovat jeho pohled na svět se svým. Mnohdy z toho vzejde spousta zajímavých věcí.

Galerie Praha vám umožní poodkrýt oponu a v dnešním uspěchaném světě se na chvíli zastavit a nerušeně přemýšlet.

Galerie Kodl

Národní 7, Praha 1, 110 00

Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.

tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz

« »
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat