To nejlepší pro váš automobil Automyčka Express

To nejlepší pro váš automobil Automyčka Express
20 Zář
10:42

Jako každý správný majitel čtyřkolového miláčka, byste jistě rádi dopřáli i tomu svému tu nejlepší možnou péči. Ale ne vždy to bývá jednoduché. Času je málo a tak například u mytí nezbývá nic jiného, než zamířit do automatické myčky. A jak už to tak bývá, je to pouze nedokonalá náhrada za precizní ruční mytí. Po vyjetí z automatické myčky tak vždy najdeme místo, které není dokonale umyto. A co teprve rotující kartáče, které laku rozhodně neprospívají. Existuje nějaké jiné řešení? Vyzkoušejte Automyčku Express.

automyčka express

Zlaté ruce

Staré a otřepané pořekadlo, o tom, že v jednoduchosti je síla, stále platí a tak se Automyčka Express rozhodla, že je zbytečné objevit znovu kolo. Základem je spojení příjemného s užitečným. Každý dnes čas od času zamíří do nákupního centra na větší nákup, který zabere trochu toho času. A místo toho, aby váš automobil pouze postával na parkovišti, postarají se o něj pracovníci Automyčky Express. Přesně podle vašich požadavků se o něj postarají a provedou důkladný úklid i mytí. To vše samozřejmě ručně a s důrazem na pečlivé provedení. Nemůže se tak stát, že někde na automobilu najdete nějaké šmouhy nebo špatně umytá místa. I nejlevnější služba v sobě zahrnuje ruční mytí bioaktivní pěnou, šamponování a ruční sušení. A to včetně prahů a vnitřních hran dveří, které vám klasická mechanická myčka určitě nevyčistí. Dalším plusem je pozornost, která je věnována odstranění zbytků hmyzu.

Široká paleta služeb

A nejen exteriér vašeho automobilu si zaslouží to nejlepší. Včetně různých mycích programů tak máte na výběr třeba i důkladné čistění disků a pneumatik. Další oblíbenou službou v nabídce je vysátí a vyčistění interiéru automobilu, včetně ošetření vnitřních plastů. Nesmíme zapomenout ani na leštění oken, voskování, jemné leštění chromovaných částí, impregnace kůže, vosk s UV filtrem pro nekompromisní ochranu laku a také čistění autoklimatizací.

Vše s pečlivostí a přesně podle vašich požadavků. Dopřejte s Automyčkou Epress vašemu automobilu to nejlepší.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

« »
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat