Vyberte si nejlepší posuvné dveře pro svou domácnost

0    Zprávy  admin
Vyberte si nejlepší posuvné dveře pro svou domácnost
09 Bře
1:11

Dveře jsou v naší domácnosti velmi významným designovým prvkem. Při jejich výběru bychom neměli posuzovat jen hledisko estetiky, ale i jejich funkčnost v jednotlivých obytných prostorech. Správnou volbou je také řešení technických detailů. Posuvné dveře Praha nabízí široký sortiment.

Bezpečnostní vchodové dveře vám zaručí bezpečí

Samostatnou kapitolou jsou bezpečnostní dveře. V domácnosti patří k těm nejvyužívanějším. Je proto žádoucí, aby měly dobré izolační vlastnosti, byly protihlukové a minimalizovaly tepelné ztráty. Samozřejmostí je vysoká ochrana před nežádoucími hosty a požárem.

Posuvné dveře Praha interiéru se standardní povrchovou úpravou

Dveře do interiéru nevyžadují robustní úpravu. Posuvné dveře Praha vám nabízí interiérové dveře pro běžný provoz domácnosti se standardní povrchovou úpravou. Oblíbená je také laminátová CLP fólie, která se hodí do bytů s malými dětmi a čtyřnohou zvířenou. Fólie ochrání dveře před oděrem. Je stálobarevná a velmi dobře se udržuje.

Posuvné dveře Praha
Posuvné dveře Praha

Prosklené a posuvné dveře

Nemusíme mít doma jen bílé dveře. Velmi hezky vypadá i prosklená varianta. Vybírat můžete celoskleněnou výplň s bezpečnostním sklem nebo úzké pruhy, které se hodí do koupelen. Chcete-li ušetřit místo, zvolte posuvné dveře. Posuvné dveře Praha nabízí nejrůznější design, snadno se zasouvají a hlavně šetří místem. Posuvné dveře se instalují na stěnu a není potřeba stavební povolení. Do ložnicí je vhodné využívat dveře otočné, které splňují všechny zvukově izolační parametry.

Barevné dveře

Dveře mají plnit nejen praktickou funkci, ale také estetickou. Posuvné dveře Praha vám nabízí skutečně pestrý výběr nejrůznějších barev i vzorů dveří. Barva dveří by měla ladit s okny a podlahou, může být také barevným kontrastem – tmavé dveře ke světlé podlaze a naopak. V koupelně bychom měli mít dveře odolné proti vlhku, do pokoje volte dveře, které umožní na prostý klid.

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

« »
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat